Oferta

Życie często inicjuje zmiany, których nie wybieramy.

Uzdrowienie polega na wprowadzaniu zmian, które Ty wybierasz.

W Czym pomagamy?

Jak pomagamy?

Pomoc psychologiczna rozpoczyna się od wstępnych konsultacji z psychologiem. Możesz skorzystać z jednej lub kilku takich konsultacji.  Spotkania te mają charakter diagnostyczny i pomagają w zdefiniowaniu przeżywanych trudności oraz w określeniu celu, który chcemy osiągnąć. Najczęściej wykorzystywanym narzędziem diagnostycznym jest wywiad psychologiczny i rozmowa. Poprzez pytania i objaśnienia, psycholog pomaga lepiej zrozumieć klientowi własne zdoświadczenia i emocje. Dla niektórych pacjentów nawet pierwsza konsultacja psychologiczna może okaza się na tyle pomocna, iż po jej zakończeniu mogą uznać, że otrzymali już pomoc, której oczekiwali. Dla innych natomiast pierwsze spotkanie ze specjalistą  będzie furtką do rozpoczęcia dalszego procesu terapeutycznego. 

Każde spotkanie trwa 50 minut. Koszt konsultacji psychologicznej to 160 zł.

Interwencja kryzysowa to forma pomocy kierowana do osób, które znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji, np na skutek nagłej zmiany życiowej, utraty pracy, wypadku, zdrady, rozpadu związku, utraty bliskiej osoby. 

Interwencja psychologiczna w sytuacji kryzysowej jest ukierunkowana na możliwie najszybsze znalezienie rozwiązania w konkretnej sytuacji, przywrócenie równowagi psychicznej i umiejętności radzenia sobie z zastałą sytuacją.  

Każde spotkanie trwa 50 minut. Koszt psychologicznej interwencji kryzysowej to 160 zł.

Pomoc psychologiczna jest kierowana dla osób, które mierzą się z różnego rodzaju kryzysami i trudnościami życiowymi. Może mieć charakter wsparcia psychologicznego, terapii, poradnictwa czy psychoedukacji. Psycholog razem z klientem, przyjrzy się znaczeniu przeżywanych doświadczeń i trudności. Zastanowi się nad przyczynami oraz  poszuka możliwych strategii, które mogłyby okazać się pomocne do poradzenia sobie z napotkanymi przez klienta trudnościami. 

Spotkanie trwa 50 minut. Koszt każdorazowej wizyty to 160 zł.

Terapia psychologiczna to ukierunkowany na osiągnięcie indywidualnych celów terapeutycznych – cykl spotkań. Proces rozpoczęcia terapii zaczyna się zwykle od zawarcia kontraktu z klientem, określającego reguły dalszej pracy (częstotliwość spotkań, rodzaje wykorzystywanych interwencji, cele terapeutyczne i sposoby ich realizacji). Spotkania odbywają się z określoną częstotliwością – zazwyczaj raz na tydzień lub raz na dwa tygodnie.  Taka forma pomocy psychologicznej jest dedykowana głównie dla osób, które chcą pracować nad samym sobą oraz dążą do określonych celów. Psycholog wykorzystuje w swojej pracy wachlarz narzędzi terapeutycznych, uzależnionych zazwyczaj od nurtu, w którym pracuje. 

Spotkanie trwa 50 minut. Koszt każdorazowej wizyty to 160 zł.

 

Opinie klientów

Karolina Etmańska - ZnanyLekarz.pl

Polecam. Bardzo dobry kontakt z psychologiem. Sprawna komunikacja i bardzo rzeczowe podejście.

Krzysztof
5/5

Już pierwsze spotkania z Panią Karoliną sprawiły, że było lepiej. Pani psycholog jest bardzo miła i uważna. Czuję się wysłuchana.

Natalia
5/5

Jaki jest następny wolny termin?

Karolina Etmańska - ZnanyLekarz.pl

Najczęściej zadawane pytania

Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie poniżej, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 505 002 061 lub do kontaktu poprzez email: info@meversepsychology.com 

Na wizytę możesz umówić się telefonicznie, wysyłając wiadomość lub po prostu zarejestrować się online poprzez kalendarz wizyt.

Możesz zapłacić po zakończeniu spotkania online. Forma płatności: przelew elektroniczny. Po konsultacji dostaniesz wiadomość z  danymi do realizacji przelewu.

Jeżeli umówisz się na spotkanie poprzez kalendarz internetowy, to dostaniesz potwierdzenie rezerwacji praktycznie w tym samym momencie. W kalendarzu dostępne są tylko wolne terminy, także wybierając jakąkolwiek  godzinę – możesz mieć pewność,  że Twoje spotkanie zostało potwierdzone.

Przy rejestracji telefonicznej i mailowej, naipierw sprawdzimy czy preferowana przez Ciebie data i godzina są dostępne i błyskawicznie skontaktujemy się z Tobą z potwierdzeniem terminu lub propozycją innego dnia wizyty.

Spotkania z psychologiem online mogą odbyć się za pomocą dowolnie wskazanej przez Ciebie aplikacji: Skypa, Whatsappa, Zoom lub Teams. Zostaniesz o to dopytany po umówieniu się na wizytę.

Wszystko zależy od zgłaszanego problemu. Konsultacje psychologiczne zajmują zazwyczaj 1-3 sesje. Przybliżona ilość spotkań terapeutycznych jest określana przez psychologa na początku rozpoczęcia współpracy z klientem. Zazwyczaj jest to minimum 8-10 spotkań. Najważniejszym założeniem jest skuteczna pomoc i poprawa jakości życia klienta. Ze względu na to  psycholog razem z klientem monitorują cały proces współpracy, wprowadzając przy tym potrzebne zmiany co do ilości i częstotliwości spotkań.

Masz inne pytanie? Napisz.

Wyślij wiadomość

Pracownie Meverse znajdziesz również na: